Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Leonarda, Łukasza
4 °C Umiarkowanie

Regulamin

REGULAMIN

  1. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną portalu internetowego Panorama Bielsko polegającego na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego dokonywania wpisów, reklamujących swoje firmy oraz użytkownikom dodającym bezpłatne ogłoszenia.
  2. Użytkownicy portalu Panorama Bielsko umieszczający reklamy lub ogłoszenia, publikują je na własną odpowiedzialność. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników na portalu.
  3. Panorama Bielsko nie dopuszcza treści związanych z naruszeniem prawa oraz propagujących przemoc lub naruszenia zasad etyki moralnej.
  4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na portalu obraźliwych treści dotyczących religii, rasy ludzkiej oraz narodowości (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art.194-196 Kodeksu karnego), jak również obrażanie osób publicznych (art. 23 Kodeksu cywilnego).
  5. Użytkownik portalu nie ma prawa umieszczać komentarzy zawierających wulgaryzmy(art.3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999), treści propagujące alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.) i propagujących środki odurzające i narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997 r.)
  6. Panorama Bielsko ma prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3, 4, 5, jak również do blokowania uczestnictwa na portalu użytkowników łamiących postanowienia pkt. 3, 4, 5.
  7. Panorama Bielsko nie użycza, nie przekazuje danych użytkowników portalu, chyba że, na żądanie uprawnionych organów państwa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
  8. Panorama Bielsko dołoży wszelkich starań w udzielania pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu portalu oraz w jego prawidłowym działaniu.
  9. Niniejszym regulamin zastrzega sobie prawo do zmian.
  10. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania.

Proszę czekać...