Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
4 °C Umiarkowanie

Ogłoszenia

Wyszukaj:
Jesteś w: Ogłoszenia » PRACA » dam pracę

Rekruter (k/m) z językiem ukraińskim - Opole lub Lublin

Data dodania: 10.03.2022
Telefon: 52/522 80 50

Opis: Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Rekruter (k/m) z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Lublin lub Opole

Zakres obowiązków:

● Rekrutacja pracowników z Polski i Ukrainy
● Prowadzenie dokumentacji w języku polskim i ukraińskim
● Wsparcie przy prowadzeniu akt osobowych pracowników
● Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
● Ewentualne współorganizowanie procesu zatrudniania (pomoc w organizacji transportu itp.)

Wymagania:

● Min. średniego wykształcenia
● Biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego - wymóg konieczny
● Mile widziane prawo jazdy kat. B
● Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
● Mile widziana także znajomość trzeciego języka: niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego
● Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
● Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
● Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

Oferujemy:

● Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
● Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
● Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
● Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych