Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Środa, 30 września 2020
Imieniny: Felicji, Hieronima
4 °C Umiarkowanie

Ogłoszenia

Wyszukaj:
Jesteś w: Ogłoszenia » USŁUGI » oferuję

ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA Z WIRUSÓW BAKTERII INNOWACYJNA TECHNOLOGIA Z NASA HYDROKSYL

Data dodania: 10.03.2020
Cena: 1,00 zł
Telefon: 601097401

Opis: Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom bezwzględnego utrzymania higieny na absolutnie najwyższym poziomie chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą mojej firmy na ozonowanie oraz hydroksylowanie pomieszczeń.

Ozonowanie to bezpieczna procedura dezynfekcji przestrzeni zamkniętych bez użycia środków chemicznych. W 100% skuteczny i pewny. Ozon wykazuje bardzo silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, jednocześnie pozostając całkowicie niegroźny dla ludzi i zwierząt. Dodatkowo jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy od chloru.

Użycie hydroksylu jest tak samo skuteczne jak ozonowanie, chociaż wymaga więcej czasu oraz zachowania większej wilgotności pomieszczeń oczyszczanych. Ma za to ogromny atut - nie wymaga opuszczania pomieszczeń oczyszczanych przez ludzi i zwierzęta, stanowi więc doskonałą alternatywę do biur, urzędów czy szkół i przedszkoli.

Nasze usługi zalecamy wszędzie tam, gdzie człowiek chce oczyścić przestrzeń wokół siebie. W obecnej sytuacji polecamy wyjałowić otoczenie - unicestwić groźne dla ludzi i zwierząt bakterie i/lub wirusy- równolegle całkowicie pozbyć się brzydkich zapachów.

Urządzenia, które proponujemy wykorzystać w celu odkażenia wnętrza, wystarczy ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia na 6, 12 lub 24 godziny, następnie dokładnie przewietrzyć wnętrza i cieszyć się komfortem nieskażonego środowiska bez wirusów i bakterii.Serdecznie zapraszam do współpracy. Chętnie odpowiem na pytania, oraz przedstawię bardziej szczegółową ofertę.

Wojciech Firla tel. 601 097 401
www.hydroksyl.pl
www.firbau.pl

Firma FIRBAU
Kontakt z ogłoszeniodawcą:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...