Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Piątek, 29 marca 2024
Imieniny: Cyryla, Wiktoryna
4 °C Umiarkowanie

Ogłoszenia

Wyszukaj:

Monter płyt gipsowo kartonowych

Data dodania: 18.05.2022
Cena: 16000,00 zł
Telefon: +48 573126310

Opis: EXPERTEOO SP. Z O.O.
Jesteśmy firmą która prowadzi rekrutacje dla najlepszych Norweskich firm z sektora budowlanego .
Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Norweską firmę z pełną Norweską umową o pracę. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Tobie szybko uzyskać pracę na obecnie Norweskim rynku pracy!
Monter GK / Regipsiarz
Bergen, Oslo
Zakres obowiązków
• montaż płyt gipsowo-kartonowych oraz sufitów
• malowanie fasad oraz sufitów
• malowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne
Wymagania
• doświadczenie zawodowe
• znajomość języka angielskiego
• w przypadku teamów wymagana znajomość j. angielskiego u jednej osoby
• certyfikat o wakcynacji COVID
• bez nałogów
• mile widzialne prawo jazdy
Oferujemy
• Norweska umowa o pracę
• Stawka brutto: 215 NOK / godz. (praca 10 godz./1 godz. przerwy)
• Ubezpieczenie
• Pracę długoterminową (min. 3 miesiąca)
• Organizacje zakwaterowania (500 € )
• Zapewnienie odzieży i sprzętu do pracy
• Dojazd po pracy

Zapraszamy także osób z Ukrainy (ma być PESEL)

Biuro znajduje się w Rzeszowie
Proszę dzwonić +48 573126310 (Viber, Whatsapp) albo przesyłać CV na adres: liubov.experteoo[AT]gmail.com
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych