Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Wtorek, 2 czerwca 2020
Imieniny: Erazma, Marianny
4 °C Umiarkowanie

Ogłoszenia

Wyszukaj:
Jesteś w: Ogłoszenia » DLA MALUCHA » inne

Lokalizator dla pupila - niewielki lokalizator notiOne

Data dodania: 06.06.2019
Cena: 99,00 zł
Telefon: 732753770

Opis: Lokalizator dla psa czy kota - niewielki lokalizator notiOne przymocowany do obroży, pomoże Ci sprawdzić, gdzie jest Twój pupil. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale i na znacznie dalsze odległości (nawet z drugiego końca Polski).

PHU Beskidek oficjalny partner notiOne
przedstawia w swojej sprzedaży: mikro lokalizator osób, zwierząt i cennych przedmiotów to praktyczny, kieszonkowy, kompaktowy, bez abonamentu !!! niewielki o wadze 6 gram, lokalizator notiOne play który pozwoli sprawdzić w bezpłatnie pobranej aplikacji, gdzie jest to do czego został przymocowany. Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Odnajdzie Twoją zgubę zarówno w pobliżu, jak i ze znacznie większych odległości. Przy pomocy notiOne zlokalizujesz również swój telefon, nawet gdy głos jego będzie wyciszony.

Wbudowany niewielki magnes pozwala na przytwierdzenie lokalizatora do części metalowych, na Twoje polecenie lokalizator zaświeci pulsującym światełkiem i wyda sygnał dźwiękowy o swoim położeniu. Mapy o Twojej lokalizacji udostępnisz za darmo wybranym przez ciebie osobą.

Jaki jest zasięg lokalizatora? System notiOne współpracuje z popularnymi polskimi aplikacjami. Dzięki temu można zlokalizować np: starszą osobę, kota, psa, klucze, portfel, walizkę, torebkę, rower, samochód, laptop lub dziecko, nie tylko w zasięgu telefonu, ale dzięki przekazowi z innych aplikacji również na drugim końcu Polski. Informacja o lokalizacji wyświetla się w aplikacji notiOne komputera lub telefonu w postaci adresu i znacznika na mapie a to wszystko bez abonamentu.

notiOne to bezpieczeństwo jest nie wykrywalny przez skanery radiowe, jest odporny na warunki atmosferyczne, a jego wymienna bateria wystarczy do roku użytkowania.

W jaki sposób działa lokalizator notiOne play?

1 LOKALIZATOR NADAJE SYGNAŁ
Breloczek notiOne przymocowany do tego co dla Ciebie ważne, wysyła ciągły sygnał nadawczy.

2 AUTOMATYCZNY ODBIÓR SYGNAŁU
Sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją.

3 PRZEKAZANIE INFORMACJI NA TWÓJ TELEFON

Informacja o lokalizacji notiOne przekazywana jest na Twój telefon i wyświetlana na mapie w aplikacji z zachowaną historią z ostatnich 30 dni.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie :-) zobacz filmy : https://notione.com/faq

Obecnie 99
Koszt wysyłki - 15zł
Zapraszam do zakupu
Kontakt z ogłoszeniodawcą:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...