Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
Imieniny: Bolesława, Jana
4 °C Umiarkowanie

Ogłoszenia

Wyszukaj:
Jesteś w: Ogłoszenia » DLA MALUCHA » inne

lokalizator notiOne play

Data dodania: 06.06.2019
Cena: 99,00 zł
Telefon: 502077177

Opis: PHU Beskidek oficjalny partner notiOne przedstawia w swojej sprzedaży: praktyczny, kieszonkowy, kompaktowy, bez abonamentu !!! niewielki inteligentny lokalizator notiOne play który pozwoli sprawdzić w bezpłatnie pobranej aplikacji, gdzie jest to do czego został przymocowany.

Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Odnajdzie Twoją zgubę zarówno w pobliżu, jak i ze znacznie większych odległości. Przy pomocy notiOne zlokalizujesz również swój telefon, nawet gdy głos jego będzie wyciszony.

Wbudowany niewielki magnes pozwala na przytwierdzenie lokalizatora do części metalowych, na Twoje polecenie lokalizator zaświeci pulsującym światełkiem i wyda sygnał dźwiękowy o swoim położeniu.

Jaki jest zasięg lokalizatora? System notiOne współpracuje z popularnymi polskimi aplikacjami. Dzięki temu można zlokalizować np: starszą osobę, kota, psa, klucze, portfel, walizkę, torebkę, rower, samochód, laptop lub dziecko, nie tylko w zasięgu telefonu, ale również na drugim końcu Polski. Informacja o lokalizacji wyświetla się w aplikacji notiOne komputera lub telefonu w postaci adresu i znacznika na mapie a to wszystko bez abonamentu.

notiOne to bezpieczeństwo jest nie wykrywalny przez skanery radiowe, jest odporny na warunki atmosferyczne, a jego wymienna bateria wystarczy do roku użytkowania.

W jaki sposób działa lokalizator notiOne play?

1 LOKALIZATOR NADAJE SYGNAŁ
Breloczek notiOne przymocowany do tego co dla Ciebie ważne, wysyła ciągły sygnał nadawczy.
2 AUTOMATYCZNY ODBIÓR SYGNAŁU
Sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją.
3 PRZEKAZANIE INFORMACJI NA TWÓJ TELEFON

Informacja o lokalizacji notiOne przekazywana jest na Twój telefon i wyświetlana na mapie w aplikacji z zachowaną historią z ostatnich 30 dni.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...