Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 6 czerwca 2020
Imieniny: Bogumiła, Norberta
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

ZABAWOWO

Adres:
1 Maja 26, 43-300 Bielsko-Biała

Strona internetowa: www.zabawowo.com
E-mail: biuro@zabawowo.com

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 33 3070707
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: sale zabaw miejsca zabaw dla dzieci
Opis:

ZABAWOWO wita !

ZABAWOWO to kraina dziecięcej radości i zabawy, a dla dorosłych – kraina odpoczynku i relaksu.

Na powierzchni 714 mkw. zbudowaliśmy jedną z największych w Polsce trzypoziomowych konstrukcji do zabaw ruchowych dla dzieci (blisko 200 mkw), a w niej:

- 5 zjeżdżalni, w tym 3 dwutorowe, o łącznej długości ponad 33 m,

- baseny z kulkami o łącznej powierzchni blisko 30 mkw,

- komnaty piłek,

- ruchome kładki,

- kładki wietnamskie,

- ściany piłeczkowe,

- obrotowe ściany,

- maglownice,

- podejścia - przekładki, pochylnie,

- przeszkody: boksery, zęby, fale

- i wiele, wiele innych.

A do tego dmuchany tor przeszkód.


Dla najmłodszych wydzieliliśmy kącik malucha (ok. 80 mkw) z:

- konstrukcją do zabaw ruchowych,

- zjeżdżalnią,

- basenem z piłeczkami,

- miękkimi klockami

- bujaczkami i pojazdami

- domkiem do zabaw ,

- mini ścianką wspinaczkową.


Absolutną nowością są dwa mini boiska do gry. Tu wspólnie bawić się mogą dzieci z rodzicami oraz opiekunami grając w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy badmintona.


W ZABAWOWIE dzieci mogą „spojrzeć na siebie w krzywym zwierciadle” - nasz gabinet krzywych luster (przez wielu zapomnianych) wprawi już na wstępie dzieci i dorosłych w dobry humor.


Całość uzupełniają kawiarnia oraz pięć pokoików, w których można organizować okolicznościowe przyjęcia oraz zajęcia tematyczne dla dzieci.


Zajęcia dla dzieci w takiej sali zabaw, szczególnie w okresie, kiedy pogoda nie sprzyja aktywności na zewnątrz, rozwijają zdolności ruchowe dzieci, uczą wspólnej zabawy, pozwalają im pokonywać własne słabości, rozwijają wyobraźnię.
Urodzinki, imieninki

Urodziny, imieniny to szczególny dzień dla każdego dziecka. Zachęcamy do zorganizowania dla Państwa pociechy imprezy w gronie przyjaciół w sali zabaw ZABAWOWO.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 bajkowych pokoi przyjęć, w których można zorganizować niezapomniane urodziny czy imieniny dziecka. Pokoje są tak pomyślane, że w razie potrzeby i większej liczby gości połączymy je ze sobą, by wszyscy mogli się pomieścić.

Oferujemy nowość – przyjęcia trwające 2,5 h. Na życzenie zorganizujemy takie przyjęcia od A do Z, ale jeżeli dla Państwa będzie wygodniej, możecie przynieść na taką imprezę swoje produkty.

Powierzając nam organizację imprezy możecie Państwo sami zdecydować, co będzie na stole – zamiast pakietów proponujemy wybór przekąsek i napojów oferowanych w specjalnej ankiecie. Dzięki temu to Państwo ustalacie menu.


Polecamy bajkowe torty upieczone we współpracującej z nami Anielskiej Cukierni. Katalog oraz cennik tortów znaleźć można w ZABAWOWIE. Zapewniamy ceny producenta!
Dla rodziców


Naszym podstawowym celem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznej zabawy. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby Państwa pociechy mogły bawić się beztrosko i bezpiecznie. Potwierdzeniem tego jest pozytywna opinia rzeczoznawcy wystawiona sali zabaw ZABAWOWO.

Tworząc ZABAWOWO zainstalowaliśmy specjalistyczny system wentylacji, który z jednej strony zapewnia dostarczanie do obiektu świeżego powietrza, a z drugiej usuwanie dwutlenku węgla oraz nieprzyjemnych zapachów.


ZABAWOWO to miejsce przyjazne dorosłym. Kiedy dzieci czerpią radość bawiąc się na sali zabaw, Państwo możecie rozkoszować się chwilami relaksu w naszej kawiarence. Pyszna kawa, gorąca herbata albo zimny napój, a może jakiś smakołyk, dodatkowo powinny poprawić Państwa nastrój, zwłaszcza że w tym czasie Wasze pociechy rozwijają swoje zdolności ruchowe, poznają nowych przyjaciół, uczą się wspólnej zabawy, pokonują własne słabości, rozwijają wyobraźnię.

W ZABAWOWIE organizujemy także zajęcia dla dorosłych. Szczegóły znajdziecie Państwo w dziale Aktualności.

Napisz do ZABAWOWO:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...