Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
Imieniny: Bolesława, Jana
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

VoxVeritas odszkodowania

Adres:
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

Strona internetowa: https://voxveritas.pl/odzyskac-pieniadze-zus-oraz-ofe-osobie-zmarlej/
E-mail: biuro@voxveritas.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 505 657 675
fax: --brak--

Branże w których działa firma: ubezpieczenia
Opis:

Kancelaria Vox Veritas ze Śląska udziela pomocy ludziom którzy zostali poszkodowani w wypadkach drogowych i w różnych zdarzeniach losowych. Wieletnia działalność zbudowana na prawidłach etyki, praworządności oraz ukierunkowana na sukces reprezentowanych przez Vox Veritas klientów, oraz wysoka skuteczność i sprawność prowadzenia spraw czyni z nas najskuteczniejszą kancelarię na rynku odszkodowań. Bezpłatna analiza zdarzenia a także podmiotowe rozeznanie wszystkich aspektów sprawy umożliwia na sprawne i pozytywne działanie.
Mamy pełną świadomość tego, że naszymi Klientami są osoby głęboko doświadczone przez los, dlatego solidność łączymy z empatią. Poznajemy wnikliwie Państwa historie i znajdujemy najlepsze rozwiązanie. Uzyskujemy odszkodowania za nieszczęśliwe wypadki, jesteśmy pomocą dla bliskich śmiertelnej ofiary wypadku, wywalczymy odszkodowania za dom i mieszkanie, oraz podejmujemy się spraw dotyczących dziedziczenia OFE i ZUS.
Polecając Vox Veritas swoją tragiczną sprawę nie spotkacie się z odrzuceniem, czy sztampowym prowadzeniem sprawy. Każdą sprawę prowadzimy w sposób kompleksowy. Cenimy uczucia naszych klientów, stąd też ich udział w toku spraw jest minimalny. Zachęcamy do kontaktu – udzielmy bezpłatnej porady, a następnie zajmiemy się fachowym zdobyciem sprawiedliwego odszkodowania i innych świadczeń. VoxVeritas to biuro odszkodowawcze z sercem - efektywna i oparta na nienagannym poczuciu sprawiedliwości oraz etyki.

Napisz do VoxVeritas odszkodowania:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...