Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
Imieniny: Bolesława, Jana
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

VoxVeritas odszkodowania

Adres:
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

Strona internetowa: https://voxveritas.pl/odszkodowanie-za-smierc-matki/
E-mail: biuro@voxveritas.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 505 657 675
fax: --brak--

Branże w których działa firma: ubezpieczenia
Opis:

Kancelaria Vox Veritas ze Śląska udziela pomocy osobom którzy zostali poszkodowani w wypadkach drogowych i w różnego rodzaju zdarzeniach losowych. Wieletnia działalność oparta na prawidłach etyki, praworządności a także wyspecjalizowana na sukces reprezentowanych przez kancelarię mocodawców, jak również wysoka efektywność oraz szybkość działania czyni z nas lidera na rynku odszkodowań. Nieodpłatna ocena sytuacji i indywidualne rozeznanie wszystkich kwestii pozwala na błyskawiczne i skuteczne działanie.
Zdajemy sobie sprawę, że mocodawcami kancelarii są osoby tragicznie doświadczone przez los, stąd też rzetelność łączymy z empatią. Poznajemy wnikliwie Państwa historie i znajdujemy odpowiednie rozwiązanie. Uzyskujemy odszkodowania za wypadki drogowe, jesteśmy oparciem dla bliskich śmiertelnej ofiary wypadku, wywalczymy odszkodowania za dom i mieszkanie, jak również podejmujemy się spraw dotyczących dziedziczenia OFE i ZUS.
Polecając Vox Veritas swoją niełatwą sprawę nie spotkacie się z odmową, czy nieefektywnym działaniem. Każdą sprawę przeprowadzamy w sposób całkowity. Szanujemy uczucia naszych mocodawców, dlatego ich udział w toku spraw jest minimalny. Zapraszamy do współpracy – udzielmy bezpłatnej porady, a kolejno zajmiemy się kompleksowym uzyskaniem najwyższego odszkodowania oraz innych świadczeń. VoxVeritas to kancelaria z sercem - skuteczna i oparta na nienagannym poczuciu sprawiedliwości oraz etyki.

Napisz do VoxVeritas odszkodowania:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...