Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
Imieniny: Bolesława, Jana
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

VoxVeritas odszkodowania

Adres:
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

Strona internetowa: https://voxveritas.pl/odszkodowanie-za-smierc-ojca/
E-mail: biuro@voxveritas.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 505 657 675
fax: --brak--

Branże w których działa firma: ubezpieczenia
Opis:

Kancelaria Vox Veritas ze Śląska niesie pomoc klientom którzy zostali poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych i w różnych zdarzeniach losowych. Długoletnia praktyka oparta na prawidłach etyki, praworządności a także wyspecjalizowana na dobro reprezentowanych przez nas osób, oraz najwyższa efektywność i szybkość prowadzenia spraw czyni z nas najlepszą firmę na rynku odszkodowań. Darmowa analiza zdarzenia a także podmiotowe rozpatrzenie wszystkich aspektów sprawy pozwala na błyskawiczne i pozytywne działanie.
Zdajemy sobie sprawę, że naszymi Klientami są osoby głęboko doświadczone przez los, dlatego szczerość łączymy z empatią. Wsłuchujemy się w Państwa historie i znajdujemy najlepsze rozwiązanie. Uzyskujemy odszkodowania za wypadki drogowe, jesteśmy pomocą dla bliskich śmiertelnej ofiary wypadku, uzyskujemy odszkodowania za dom i mieszkanie, jak również podejmujemy się spraw dotyczących dziedziczenia OFE i ZUS.
Polecając nam swoją niełatwą sprawę nie spotkacie się z odmową, czy nieefektywnym działaniem. Wszystkie sprawy prowadzimy w sposób całkowity. Cenimy emocje naszych zleceniodawców, dlatego ich udział w toku procesu jest ograniczony do niezbędnego minimum. Zapraszamy do kontaktu – udzielmy nieodpłatnej porady, po czym zajmiemy się kompleksowym uzyskaniem najwyższego odszkodowania i innych świadczeń. VoxVeritas to biuro odszkodowawcze z sercem - efektywna i oparta na wysokim poczuciu sprawiedliwości oraz etyki.

Napisz do VoxVeritas odszkodowania:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...