Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 30 maja 2020
Imieniny: Jana, Karola
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Total Expert Jan Howaniec

Adres:
ul. Wysoka 5, 41-209 Sosnowiec

Strona internetowa: https://totalexpert.pl/szkolenie/kedzierzyn-kozle/
E-mail: biuro@totalexpert.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 502 421 048
fax: --brak--

Branże w których działa firma: kursy komputerowe
Opis:

Podnoszenie zdolności zawodowych to doskonała inwestycja w rozwój firmy. Jako specjaliści z dyscypliny doskonalenia zawodowego Total Expert z Katowic oferuje seminaria biznesowe kierowane do kadry menadżerskiej oraz pracowników zajmujących się kwestiami HR, rozliczeń z fiskusem i finansowymi w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się seminariów z zakresu zagadnień związanych z kadrami, płacami, rachunkowością, rozliczaniem podatku. Zainteresowaniem cieszą się również szkolenia menadżerskie oraz z zakresu prawa pracy i kadr.
Nowoczesna struktura seminariów szkoleniowych i dopasowanie tematyki do dynamicznych wymagań branżowych pozwala na kompletne podnoszenie kwalifikacji.
Pracujący w Total Expert szkoleniowcy to osoby znane w świecie biznesu, które swoje doświadczenie zdobyły w Polsce jak i za granicą. Seminaria biznesowe w firmie szkoleniowej z Katowic to w istocie spotęgowanie zdolności praktycznych jak również zwiększenie zakresu wiedzy akademickiej, w tym także prawnej. Tworzymy seminaria szkoleniowe otwarte a także zamknięte, które są dopasowane bezpośrednio do specyficznych wymagań zamawiajacego szkolenia przedsiębiorstwa. Prezentowane seminaria szkoleniowe przeprowadzamy w największych miastach aglomeracji śląskiej, a beneficjentom oprócz wiedzy przekazujemy umiejętności praktyczne. Ofertę kierujemy do pracowników oraz firm, które doceniają najwyższy poziom wiedzy zawodowej i stawiają na nieustanny rozwój. Zapraszamy do zaznajomienia się z przygotowaną dla Państwa ofertą szkoleń bizesowych i do kontaktu.

Napisz do Total Expert Jan Howaniec:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...