Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Cyryla, Władysława
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Total Expert Jan Howaniec

Adres:
ul. Wysoka 5, 41-209 Sosnowiec

Strona internetowa: https://totalexpert.pl/szkolenie/czestochowa/
E-mail: biuro@totalexpert.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 502 421 048
fax: --brak--

Branże w których działa firma: inne inne
Opis:

Podwyższanie kwalifikacji zawodowych to doskonała inwestycja w rozwój firmy. Jako eksperci ze sfery seminariów zawodowych Total Expert z Katowic oferuje zajęcia biznesowe kierowane do kadry kierowniczej a także pracowników trudniących się sprawami zarządzania zasobami ludzkimi, rozliczeń z fiskusem i finansowymi w firmie. Podejmujemy się seminariów z zakresu tematów związanych z kadrami, płacami, rachunkowością, podatkami. Zainteresowaniem cieszą się także szkolenia menadżerskie oraz z zakresu prawa pracy i HR.
Innowacyjna struktura szkoleń i dostosowanie tematyki do dynamicznych oczekiwań branżowych pozwala na skuteczne podnoszenie kwalifikacji.
Pracujący z nami szkoleniowcy to osoby uznane w świecie biznesu, które swoje kompetencje zdobyły w Polsce oraz poza granicami. Szkolenia biznesowe w śląskiej firmie szkoleniowej to w istocie zwiększenie umiejętności praktycznych i poszerzenie wiedzy teoretycznej, w tym także prawnej. Tworzymy zajęcia otwarte oraz na zlecenie, które są dopasowane bezpośrednio do konkretnych wymagań określonego klienta biznesowego. Oferowane zajęcia przeprowadzamy w największych miastach województwa śląskiego, a beneficjentom oprócz wiedzy przekazujemy umiejętności praktyczne. Propozycję kierujemy do pracowników oraz przedsiębiorstw, które doceniają wysoki poziom wiedzy fachowej oraz stawiają na nieprzerwany rozwój. zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą szkoleń bizesowych i do wypełnienia formularza kontaktowego.

Napisz do Total Expert Jan Howaniec:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...