Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Cyryla, Władysława
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:
Jesteś w: Baza firm i usług » DORADZTWO » inne

Total Expert Jan Howaniec

Adres:
ul. Wysoka 5, 41-209 Sosnowiec

Strona internetowa: https://totalexpert.pl/szkolenie/oswiecim/
E-mail: biuro@totalexpert.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 502 421 048
fax: --brak--

Branże w których działa firma: inne
Opis:

Podnoszenie zdolności zawodowych to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Jako eksperci z dziedziny doskonalenia zawodowego Total Expert z Katowic oferuje seminaria biznesowe kierowane do menadżerów a także pracowników zajmujących się kwestiami HR, rozliczeń z fiskusem i rachunkowymi w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się szkoleń z obszaru zagadnień związanych z kadrami, płacami, rachunkowością, podatkami. Popularnością cieszą się także szkolenia biznesowe oraz z zakresu prawa pracy i HR.
Autorska konstrukcja zajęć szkoleniowych i dopasowanie zagadnień do dynamicznych wymagań rynkowych pozwala na efektywne podnoszenie umiejętności zawodowych.
Współpracujący z nami wykładowcy to osoby doceniane w świecie biznesu, które swoje doświadczenie zdobyły w Polsce jak i poza granicami. Szkolenia biznesowe w śląskiej firmie szkoleniowej to w rzeczy samej zwiększenie zdolności praktycznych i zwiększenie zakresu wiedzy teoretycznej, w tym także prawnej. Tworzymy szkolenia otwarte oraz na zlecenie, które są dostosowane bezpośrednio do określonych potrzeb zlecającego klienta biznesowego. Oferowane szkolenia prowadzimy w znanych miastach województwa śląskiego, a beneficjentom oprócz teorii przekazujemy umiejętności praktyczne. Propozycję adresujemy do specjalistów oraz przedsiębiorstw, które cenią wysoki poziom wiedzy fachowej oraz stawiają na nieustanny rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą szkoleń bizesowych i do wypełnienia formularza kontaktowego.

Napisz do Total Expert Jan Howaniec:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...