Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 15 grudnia 2018
Imieniny: Celiny, Waleriana
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Szkoła Rodzenia Studio Medica

Adres:
ul. Inżynierska 49/U27, 53-228 Wrocław

Strona internetowa: studiomedica.pl/
E-mail: kontakt@studiomedica.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 506113022
fax: --brak--

Branże w których działa firma: inne
Opis:

Przyjście na świat dziecka stanowi dla przyszłych rodziców ogromne wyzwanie. Zwłaszcza w przypadku, gdy będzie to pierwsze dziecko. Jak radzić sobie w podczas ciąży? W jaki sposób przygotować się do porodu? Czy zapewnimy noworodkowi odpowiednią opiekę? Jakim sposobem po ciąży powrócić do wcześniejszej formy? Właśnie wyjaśnieniu takich wątpliwości i przygotowaniu pary na narodziny dziecka służą zajęcia odbywające się w Szkole Rodzenia Studio Medica.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczony zespół położników, dietetyków, neurologów i fizjoterapeutów. Z myślą o pracujących przyszłych rodzicach zajęcia odbywają się w weekendy. Składają się na nie dwie sześciogodzinne sesje - sobotnia i niedzielna. Omawiane są na nich wszelkie problemy związane z okresem ciąży, porodem, połogiem i opieką nad noworodkiem. Studio Medica oferuje również opiekę po porodzie. W jej skład wchodzą wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, kursy masażu Shantala, pierwszej pomocy pediatrycznej i chustonoszenia a także zajęcia gimnastyczne dla młodych matek.

Studio Medica to również centrum fizjoterapeutyczne mające w ofercie szeroką gamę zabiegów. Specjalnością Studia są zabiegi związane z terapią wszelakich rodzajów bólu, jak bóle w obrębie kręgosłupa, bóle wynikłe z przeciążenia mięśni i stawów, bóle wynikłe ze zmian zwyrodnieniowych. Koryguje się w Studio również wady postawy u dzieci i dorosłych. W Studio prowadzona jest również rehabilitacja niemowląt.

Napisz do Szkoła Rodzenia Studio Medica:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...