Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Niedziela, 26 maja 2019
Imieniny: Filipa, Pauliny
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 15/7, 50-077 Wrocław

Strona internetowa: www.punkttlumaczen.pl/
E-mail: kontakt@punkttlumaczen.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 512492758
fax: --brak--

Branże w których działa firma: tłumacze przysięgli
Opis:

Świat w w ciągu ostatnich dziesięcioleci dla nas zmalał, to już globalna wioska. Tworzy się coraz więcej międzynarodowych firm, rośnie coraz szybciej ponadgraniczny przepływ usług i wymiana handlowa. Swoboda podróży, osiedlania się i podejmowania pracy w całej zjednoczonej Europie spowodowała niespotykaną dotychczas migrację Polaków.

Wszystko to jest przyczyną lawinowego wręcz wzrostu międzynarodowego przepływu różnorodnych dokumentów. Niejednokrotnie, by można je było przedstawić w innym kraju, koniecznością jest ich przetłumaczenie. Stąd zwiększający się popyt na usługi związane z przekładami tekstów, w szczególności na przekłady uwierzytelnione.

Odpowiedzią na ten zwiększający się popyt jest oferta Punktu Tłumaczeń, biura tłumaczeń prowadzonego przez Marcina Kwiatkowskiego, tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Punkt Tłumaczeń wyspecjalizował się w tłumaczeniach przysięgłych z języka angielskiego wszelkiego typu dokumentów przedkładanych w urzędach, umów handlowych, dokumentów samochodowych, dokumentów sądowych czy też medycznych. Kontakty biznesowe to nie tylko wymiana pism i dokumentów. To również rozmowy i spotkania biznesowe, udział w targach i wystawach branżowych, negocjacje handlowe, czynności notarialne. Stąd w ofercie Punktu Tłumaczeń znajdują się także profesjonalne tłumaczenia ustne, zapewniające wsparcie przy wszelkiego typu bezpośrednich kontaktach.

Napisz do Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...