Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Wtorek, 2 czerwca 2020
Imieniny: Erazma, Marianny
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Pościel To Michał Zmuda

Adres:
ul. Porzeczkowa 6, 98-270 Złoczew

Strona internetowa: posciel.to/
E-mail: sklep@posciel.to

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 43 650 39 99
tel. kom.: 601 441 311
fax: --brak--

Branże w których działa firma: sklepy sprzedaż wysyłkowa, internetowa
Opis:

Dbanie o porządną pościel i inne artykuły niezbędne do snu, jest bardzo ważne. Skoro poświęcasz tyle czasu w ciągu doby na sen, musisz mieć pewność, że pościel i kołdra, pod którą śpisz, były naprawdę dobrej jakości. Podobnie z poduszkami – dbając o odpowiedni ich dobór, masz pewność, że Twój kręgosłup jest w odpowiedniej pozycji i nie narażasz go na niekorzystne ułożenie.

Właśnie dlatego dobierając produkty pościelowe do naszego sklepu, wybieramy te, które spełniają najwyższe standardy. Kołdry, koce, narzuty, pościel, poduszki i prześcieradła, które u nas znajdziesz, są wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, zdrowych dla ciała.

Oprócz cech jakościowych tkanin, zwracamy uwagę na kreatywne projekty, aktualne trendy i dobieramy do sklepu wyłącznie te wyjątkowe i oryginalne. Dostarczają nam je wyselekcjonowani polscy producenci, zarówno ci początkujący, jak i ci uznani. Zapraszamy Cię do miejsca, w którym znajdziesz wszystko dla swojego dobrego snu i sprawisz, że każdy moment spędzony w sypialni będzie przyjemny i wyczekiwany!

Napisz do Pościel To Michał Zmuda:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...