Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Bogdana, Jadwigi
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Orto-Dental Clinic

Adres:
ul. Borelowskiego 34, 42-218 42-218

Strona internetowa: https://ortodentalclinic.pl/
E-mail: kontakt@ortodentalclinic.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 515 177 155
fax: --brak--

Branże w których działa firma: lekarze-wszystkie specjalności
Opis:

"Orto-Dental Clinic to nowoczesne, specjalistyczne centrum stomatologiczne w Częstochowie. Oferujemy szeroki zakres wysokospecjalistycznych konsultacji i zabiegów stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem ortodoncji, protetyki stomatologicznej i endodoncji miskroskopowej.

Od samego początku tworzenia placówki przyświecała nam idea stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym każdy zabieg medyczny będzie mógł być wspomagany przez innowacyjne rozwiązania takie jak: mikroskop zabiegowy, laser diodowy, skaner wewnątrzustny, wirówka do osocza. To wszystko po to, aby jak najlepiej leczyć naszych pacjentów.

W procesie leczenia niezwykle ważna jest precyzyjna, kompleksowa diagnostyka. Posiadamy doskonale wyposażoną pracownię RTG, w której mamy możliwość pracy na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych dla pacjenta urządzeniach.

Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie marzeń pacjentów o pięknym uśmiechu. Dokładamy także wszelkich starań, aby od pierwszej wizyty czuli się Państwo u nas dobrze oraz by cały proces leczenia upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze."

Napisz do Orto-Dental Clinic:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...