Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Niedziela, 7 czerwca 2020
Imieniny: Roberta, Wiesława
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Najbor Nagrobki -kamieniarstwo

Adres:
ul. Południowa 57, 43-300 Bielsko-Biała

Strona internetowa: www.najbor.nagrob.com
E-mail: najbor.nagrob@interia.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 33 821 55 87
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: usługi kamieniarskie usługi kamieniarskie
Opis:

Firma Kamieniarska "Najbor-Nagrob" jest firmą rodzinną, prowadzą ją dwaj bracia: Tomasz i Ireneusz Najborowie, obydwaj legitymują się tytułami mistrza w rzemiośle kamieniarstwo i posiadają spore doświadczenie nabyte na przełomie 26 lat istnienia firmy. Naszą scisłą specjalnością jest wykonywanie nagrobków i grobowców o niepowtarzalnym wzornictwie oraz najwyższej jakości na rynku krajowym. Zajmujemy się również wykonywaniem parapetów, schodów i blatów kuchennych.


W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz asortymentu z granitu i marmuru w bogatej gamie kolorystycznej. Jednak do budowy nagrobków używamy głównie granitu, który jest najtrwalszym materiałem, a zarazem różnorodnym, jeśli chodzi o barwę. Firma nasza oprócz szerokiej gamy nagrobków wykonuje: grobowce, pomniki urnowe, komory urnowe, tablice kamienne pamiątkowe, parapety przyokienne, schody zewnętrzne i wewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe.
Róża

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku firma nasza kładzie duży nacisk na nowoczesne technologie i ciągle modernizuje park maszynowy, co w połączeniu ze stałą, wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą daje naszemu klientowi pewność że powierzone nam zadania i realizacje będą wykonane z najwyższą starannością.

Napisz do Najbor Nagrobki -kamieniarstwo:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...