Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Piątek, 1 grudnia 2023
Imieniny: Edmunda, Natalii
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Molo Surf Sp. z o.o

Adres:
UL. RYBACKA 33, 84-140 JASTARNIA

Strona internetowa: https://molosurf.com/
E-mail: biuro@molosurf.com

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 505151105
tel. kom.: 505151105
fax: --brak--

Branże w których działa firma: kempingi
Opis:

"Jesteśmy miejscem, w którym nie tylko zaplanujesz swój wypoczynek, ale również będziesz mógł spędzić aktywnie czas wraz z przyjaciółmi lub/i rodziną! Nasz camping to blisko 2 ha terenu zagospodarowanego tak, by sprostał najwyższym wymaganiom!

Zdecydowanym atutem jest własna piaszczysta plaża z szerokim, komfortowym dostępem do wody i miejsce campingowe dla 150 przyczep z nowoczesnym zapleczem sanitarnym.

W naszej ofercie znajdziecie bungalowy panorama (premiera ’21!) z widokiem na wodę, domki holenderskie oraz przyczepy kempingowe w kilku standardach. Łącznie ponad 50 obiektów noclegowych usytuowanych tuż nad brzegiem Bałtyku! Każda z naszych kwater wyposażona jest w aneks kuchenny oraz przestronny taras lub przedsionek.

Zaplecze gastronomiczne w skład którego wchodzi restauracja Ananasy serwującą wyśmienite posiłki oraz BeachBar ze strefą Chill&CoWork z widokiem na Zatokę Pucką to miejsca, z których jesteśmy szczególnie dumni! Pyszne śniadania, zimne drinki i dobra muzyka na plaży przyciągają do nas wielu fanów smacznej kuchni i pięknych widoków!"

Napisz do Molo Surf Sp. z o.o:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...