Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Bogdana, Jadwigi
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Meble Tuszkowski - producent mebli tapicerowanych i drewnianych

Adres:
Dworcowa 1, 83-262 Czarna Woda

Strona internetowa: /www.mebletuszkowski.pl
E-mail: firmatuszkowski@gmail.com

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 785 108 101
tel. kom.: 785 612 416
fax: --brak--

Branże w których działa firma: meble, akcesoria
Opis:

Produkcja i sprzedaż mebli drewnianych, tapicerowanych - również pod zamówienia indywidualne. W ofercie posiadamy różne modele krzeseł tapicerowanych, foteli oraz pasujące do nich stoły, komody i stoliki RTV wykonane z drewna.

W zależności od rodzaju mebla możesz wybrać kolor i rodzaj tkaniny obiciowej. I to spośród nawet kilkudziesięciu modeli. Wśród nich są materiały odporne na zabrudzenia, które nie wchłaniają rozlanej cieczy.

Zamawiając krzesła bukowe, stoły w naturalnej okleinie lub inne drewniane meble, dostępne w naszej ofercie, możesz wybrać kolorystykę wybarwienia drewna oraz rodzaj obicia siedzenia i oparcia krzeseł. Zwróć uwagę na wykończenia, takie jak kołatki lub kryształki.

Wykonujemy meble w różnych stylach - m.in. klasycznym, minimalistycznym, nowoczesnym, vintage, loft, ludwikowskim. W ofercie Meble Tuszkowski znajdziesz m.in. stoły z masywnym nogami, niskie komody RTV, krzesła chesterfield, krzesła tapicerowane z ozdobnymi kołatkami czy pikowane fotele.

Oferujemy meble z własną, bezpieczną dostawą do domu Klienta w dowolnym miejscu w całej Polsce. W Meble Tuszkowski nigdy nie pobieramy zaliczek. Klient płaci dopiero przy odbiorze po dokładnym obejrzeniu mebla. Nic nie ryzykuje!

Napisz do Meble Tuszkowski - producent mebli tapicerowanych i drewnianych:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...