Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Cyryla, Władysława
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Matleena Beauty

Adres:
ul. Kościuszki 33, 40-048 Katowice

Strona internetowa: www.matleena.pl/galeria/makijazpermanentny
E-mail: kontakt@matleena.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 504 275 641
fax: --brak--

Branże w których działa firma: usługi kosmetyczne, artykuły kosmetyczne
Opis:

Salon Urody Matleena Beauty to centrum, gdzie znajdziesz swoje niewątpliwe piękno. Założony 10 lat temu nieprzerwanie dba o światową jakość proponowanych zabiegów. Dbający o nasze klientki i klientów zespół to wysokiej klasy kosmetyczki, stylistki i wizażystki z różnych zakresów pielęgnacji, które nie tylko mogą poszczycić się światowymi kompetencjami, ale i wieloma poleceniami zadowolonych klientów.
W zakresie proponowanych zabiegów znajduje się profesjonalna i całościowa pielęgnacja twarzy, innowacyjne rozwiązania w zakresie makijażu i stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Oferujemy zabiegi estetyczne, a prawdziwą perełką odróżniającą nas spośród wielu innych salonów jest pionierski sprzęt dzięki któremu możemy wykonać innowacyjne zabiegi.
Przyjemna atmosfera, indywidualne podejście oraz dyskrecja sprawiają, że jesteśmy centrum urody, który oprócz oferty zabiegów daje także pełny odpoczynek. Do przeprowadzenia zabiegów stosujemy tylko wysokiej klasy kosmetyki, które w sparowaniu z wymienionymi zaletami zapewniają pełną satysfakcję. Pozwól sobie na przyjemność i odszukaj swój jedyny w swoim rodzaju urok – jesteś zapierającą dech w piersiach perłą, a my spowodujemy, że twój blask będzie zachwycał i zaczaruje niejedną chwilę. Umów się na wizytę w ambasadzie piękna Matleena Beauty – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Napisz do Matleena Beauty:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...