Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Piątek, 1 grudnia 2023
Imieniny: Edmunda, Natalii
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Laurel Spa

Adres:
Ul. Zbigniewa Podleckiego 9, 80-180 Gdańsk

Strona internetowa: https://laurelspa.pl/
E-mail: salon@laurelspa.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 886104699
tel. kom.: 886104699
fax: --brak--

Branże w których działa firma: reklama-agencje, usługi, doradcy
Opis:

"Laurel Spa to wyjątkowe miejsce, które przy współpracy z marką Elemis tworzy niesamowitą atmosferę. Laurel Spa jest pierwszym i na razie jedynym miejscem w Polsce, które pracuje na tej marce.

ELEMIS jest Brytyjską Luksusową marką przeznaczoną do Salonów SPA oraz domowej pielęgnacji twarzy i ciała, skierowaną zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Działanie kosmetyków tej marki potwierdzone jest badaniami klinicznymi. Najlepszy efekt przynosi jednak regularne korzystanie z profesjonalnych zabiegów wraz z pielęgnacją domową. Poza zabiegami dedykowanymi kobietom i mężczyznom, firma Elemis stworzyła specjalną serię kosmetyków dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ciało i skóra podczas tych wyjątkowych 9 miesięcy potrzebuje szczególnej uwagi i troski. Kobieta, która dowiaduje się, iż spodziewa się maleństwa, może korzystać z zabiegów w Laurel Spa oraz stosować kosmetyki do pielęgnacji domowej. Równie istotne jest aby po urodzeniu maleństwa przywróci kobiecemu ciału jędrność i elastyczność czemu służą kosmetyki ze specjalnej serii Elemis.

Moje doświadczenie pozwala zapewnić, że zabiegi dobierane są do Twoich potrzeb i potrzeb Twojej skóry, w danym dniu, w danej chwili. Nadzwyczajne połączenie dotyku i technologii dają turbo doładowanie Twojej skórze i Tobie. Za turbo doładowanie odpowiedzialne są minerały, ekstrakty i składniki pozyskiwane z roślin zielonych i morskich oraz olejki aromatyczne. Te wszystkie składniki znajdują się w produktach marki Elemis i dzięki temu Laurel Spa to nie tylko zabieg na twarz czy ciało, lecz pełna przygód podróż w nieznane. Patrzę. Słucham. Rozumiem potrzeby Twojej cery i Twojego ciała. Dzięki temu wiem, że nie ma dwóch takich samych cer oraz nie ma dwóch tak samo ukształtowanych ciał. Laurel Spa oferuje manualne zabiegi na twarz i ciało, oraz aż 8 zabiegów na twarz przy użyciu maszyny BIOTEC specjalnie zaprojektowanej przez współzałożycielkę ELEMIS Noelle Gabriel."

Napisz do Laurel Spa:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...