Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 6 czerwca 2020
Imieniny: Bogumiła, Norberta
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Kraina Kropka

Adres:
ul. Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała

Strona internetowa: www.krainakropka.p
E-mail: kropek@krainakropka.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 33 811 12 77
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: sale zabaw
Opis:

KRAINA KROPKA

to całoroczne, nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieciaków. Bezpieczne i profesjonalnie wykonane urządzenia zapewniają wszechstronny rozwój maluchów. Idealne miejsce wypoczynku i rekreacji dla dzieci w czasie półkolonii, ferii zimowych wakacji

W krainie kropka znajdziesz
Specjalistycznie zaprojektowane i wykonane z atestowanych materiałów konstrukcje, w których znajdują się: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i basen z piłeczkami. Konstrukcja została tak zaprojektowana, żeby każde dziecko w bezpieczny sposób mogło kształtować swoje umiejętności ruchowe.

Salę zabaw dla dzieci do lat 3 ? w trosce o naszych najmłodszych zapewniliśmy maluchom osobne miejsce zabawy wykonane w całości z miękkich materiałów. Wyposażone jest w basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, mega klocki dla małych budowniczych, bujaki oraz dużą ilość pluszaków.

Tematyczne salki urodzinowe ? posiadamy 3 bajkowe salki urodzinowe: Kubusia Puchatka, Kaczora Donalda i Myszki Mickey oraz Asterixa i Obelixa. Salki zaprojektowano w taki sposób, że po rozsunięciu ruchomych ścian tworzy się przestrzeń do występów dla dzieci lub organizacji przedstawień.

Chcesz iść na zakupy i nie masz z kim pozostawić pociechy?
Przyjdź do nas ? zaopiekujemy się twoim dzieckiem.

Rodzicom proponujemy odpoczynek w naszej kawiarni przy doskonałej kawie. Na terenie kawiarni można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu. Zapraszamy z własnymi laptopami.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od 9 do 20

Napisz do Kraina Kropka:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...