Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Czwartek, 18 lipca 2019
Imieniny: Kamila, Szymona
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

K&K Krzysztof Kanclerski

Adres:
ul. Swobodna 37, 50-088 Wrocław

Strona internetowa: kanclergsm.pl/serwis-telefonow-wroclaw/
E-mail: k.kanclergsm@gmail.com

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 793939699
fax: --brak--

Branże w których działa firma: telefony komórkowe
Opis:

W obecnych czasach gdzie technologia rozwija się w niesamowitym tempie większość osób posiada co najmniej jeden smartfon bądź tablet. Jednak jak wszyscy wiemy z tymi urządzeniami mamy mniejsze bądź większe problemy.

Dlatego zapraszamy wszystkie takie osoby do skorzystania z usług naszego serwisu! Jesteśmy firmą zajmującą się naprawą zepsutych telefonów, ale także skupem oraz sprzedażą takich telefonów! Jeśli Twój obecny smartfon się Tobie znudził, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zakupisz u nas najpopularniejsze modele w bardzo atrakcyjnych cenach!

Natomiast jeśli posiadasz stary telefon, który leży nie używany w szafie, to zapraszamy do naszego skupu, na którym uda Ci się zarobić dodatkowo kilka złotych za sprzęt, który jest dla Ciebie bezużyteczny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej bądź w naszym punkcie sprzedaży! W razie jakichkolwiek prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty poprzez spotkanie w naszym serwisie!

Napisz do K&K Krzysztof Kanclerski:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...