Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Środa, 20 lutego 2019
Imieniny: Leona, Ludomira
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Hurtownia Gastronomiczna a'Gusto

Adres:
ul. Drzewieckiego 11, 54-129 Wrocław

Strona internetowa: agusto.pl/
E-mail: sklep@agustoshop.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 717899393
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: sprzedaż wysyłkowa, internetowa
Opis:

Kluczowym punktem w każdej restauracji jest kuchnia. To od jej sprawnego funkcjonowania głównie zależy powodzenie restauracji. By kucharze mogli w pełni zaprezentować swój kunszt a przyrządzanie zamówionych dań nie przeciągało się w nieskończoność, kuchnia musi być odpowiednio wyposażona. Właśnie sprzedażą takiego najwyższej klasy profesjonalnego wyposażenia kuchni zajmuje się firma a'Gusto.

To internetowy sklep ze sprzętem gastronomicznym. Możemy tam zakupić wszystkie niezbędne akcesoria do wyposażenia kuchni i zmywalni. Rzecz jasna to tylko część oferty, gdyż a'Gusto ma do zaoferowania praktycznie kompletne wyposażenie całej restauracji. W sklepie zakupimy również wszelkie chłodziarki gastronomiczne, sprzęt do kateringu, zastawy stołowe oraz akcesoria barowe, a także dodatki spożywcze. Poza profesjonalnym sprzętem w a”Gusto można także zamówić urządzenia do domowego użytku, jak sokowirówki, wyciskarki do soków, miksery czy ekspresy do kawy.

W sklepie obowiązuje zasada, że oferowany jest jedynie sprzęt wysokiej jakości w jeszcze lepszej cenie, co już czyni zakupy w a'Gusto atrakcyjnymi pod względem finansowym. Do tego aGusto oferuje interesujące systemy rabatowe i obniżki cen przy dużych zakupach a także wprowadza okresowo promocje na całe grupy towarów. Dlatego też, gdy planujemy zakupy wyposażenia restauracyjnego, warto zrobić je w a'Gusto.

Napisz do Hurtownia Gastronomiczna a'Gusto:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...