Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Niedziela, 26 maja 2019
Imieniny: Filipa, Pauliny
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Firma Sprzątająca DealMax

Adres:
ul. Wiązowa 66, 53-119 Wrocław

Strona internetowa: dealmax.pl/
E-mail: biuro@dealmax.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: 603427918
fax: --brak--

Branże w których działa firma: sprzątanie-usługi
Opis:

Firma sprzątająca DealMax zajmuje się głównie doczyszczaniem wszelkiego rodzaju powierzchni płaskich. Firma przedstawia tu kompleksową ofertę, zawierającą pełny zakres prac, od prostych prac porządkowych po specjalistyczne doczyszczanie wykonywane metodami przemysłowymi. Firma pierze i przeprowadza polimeryzację wykładzin, terkettu i linoleum.

W przypadku obiektów przemysłowych firma oferuje nie jedynie doczyszczanie ciężko zabrudzonych posadzek, ale i ich utwardzanie, a także czyszczenie ścian, stropów i instalacji na wysokości. Oferuje też odpylanie hal produkcyjnych i przemysłowych. Zapewnia także serwis do codziennego sprzątania biur i hal. Oferta DealMax zawiera także sprzątanie specjalistyczne, a w tym m.in. mycie okien na wysokości, mycie kostki brukowej, gresu, tarasów, czy też sprzątanie po pożarach.

Firma zajmuje się wymianą chłodziwa w układach chłodzenia maszyn i instalacji przemysłowych. Przed ponownym napełnieniem całość instalacji jest myte i odkażane specjalistycznymi środkami chemicznymi. Wszelkie złogi i i zanieczyszczające instalację ciała stałe usuwane są z systemu mechanicznie przy zastosowaniu specjalistycznych narzędzi. Oferta DealMax zawiera też czyszczenie całych maszyn przemysłowych i linii produkcyjnych.

Napisz do Firma Sprzątająca DealMax:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...