Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 6 czerwca 2020
Imieniny: Bogumiła, Norberta
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:
Jesteś w: Baza firm i usług » MEDIA » reklama

Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

Adres:
ul. Rybnicka 64, 52-016 Wrocław

Strona internetowa: digitalcenter.pl/
E-mail: biuro@digitalcenter.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 713400180
tel. kom.: 601545581
fax: --brak--

Branże w których działa firma: reklama drukarnie
Opis:

Digital Center zajmuje się wykonywaniem materiałów na potrzeby reklamy wizualnej. Firma zajmuje się nie tylko drukowaniem wielkoformatowym, lecz gdy takie jest życzenie klienta, zapewnia kompleksową usługę, obejmującą przygotowanie projektu reklamy, jej sporządzenie oraz montaż.

W ofercie banery i siatki reklamowe, reklamy świetlne, kasetony reklamowe i litery przestrzenne, plakaty i bilbordy, folie samoprzylepne z napisami reklamowymi, systemy wystawiennicze. Digital Center zajmuje się także oklejaniem pojazdów foliami z napisami reklamowymi. Poza materiałami reklamowymi w opropozycji firmy znaleźć możemy również fototapety z dowolną, wybraną przez klienta grafiką.

Digital Center dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do druku wielkoformatowego, zapewniającym niespotykaną szybkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości wydruku. Na przykład, przy wykorzystaniu plotera mimaki JV33 możliwe jest osiągnięcie rozdzielczości do 1440 dpi. Wykorzystywane w firmie technologie druku to nie tylko fotograficzna dokładność, ale także głębia barw oraz płynne przejścia tonalne. Wykorzystywane w druku materiały zapewniają pięcioletnią trwałość wydruku.

Napisz do Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...