Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Leonarda, Łukasza
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Dailyvery Sp.z.o.o

Adres:
Nalewki 8, 00-158 Warszawa

Strona internetowa: dailyvery.pl
E-mail: --brak--

Kontakt
telefoniczny:

tel.: --brak--
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: catering kawiarnie pizzerie restauracje i karczmy inne
Opis:

Masz swój ukochany sklep lub knajpkę w Warszawie? Jednakże nie jest Ci tam po drodze? Powierz to profesjonalistom! Wejdź na naszą stronę www.dailyvery.pl a Twoje zlecenie będzie zrealizowane nawet w 30 minut! Nasz dostawca dostarczy Ci je na czas, a Ty nie będziesz musiał się ruszać w tym czasie z domu, czy biura.
Nasz pomysł zrodził się z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach wyłącznie dla zakupu kilku produktów z obranego za cel sklepu. Dzięki naszej usłudze jesteście w stanie Państwo kontrolować wykonanie swojego zamówienia oraz skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze za pośrednictwem terminala kart. Jesteś w biurze i nie chcesz składać usługi przez służbowy komputer? Masz sposobność wykorzystania każdego urządzenia mobilnego.
Wygoda, nowoczesność i ekonomia czasu. Kwintesencją jest miła obsługa. Tak za pomocą kilku słów jesteśmy w stanie określić Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz rowerzysta lub motocyklista zajmie się resztą. Zachęcamy do udanych transakcji!

Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...