Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 6 czerwca 2020
Imieniny: Bogumiła, Norberta
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Centrum Drzewne

Adres:
ul. Świętokrzyska 106, 34-300 Żywiec

Strona internetowa: www.centrumdrzewne.com.pl
E-mail: biuro@centrumdrzewne.com.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 516135870
tel. kom.: 509103802
fax: --brak--

Opis:

Najwyższa możliwa jakość produktów potwierdzona badaniami, certyfikatami, normami, kompetentna obsługa, szeroka oferta profesjonalnych wyrobów, natychmiastowa reakcja na potrzeby, ogromne możliwości w branży drzewnej oparte na wielu dekadach praktyki w kraju i za granicą pomaga dać to co najlepsze.

Wielkoseryjna certyfikowana, normalizowana produkcja drewna profilowanego, budowlanego, wykończeniowego, ogrodowego nowej generacji Seca wood profiles.

Znaczne ilości magazynowanych gotowych wyrobów w magazynach fabrycznych oraz kooperacyjnych w kilkuset różnego typu produktach.

Kompetentne, praktyczne i efektywne doradztwo oparte na wieloletnich praktykach
w Polsce oraz poza jej granicami.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dużych, średnich oraz mniejszych firm branży drzewnej, produkcyjnej, budowlanej, usługowej oraz handlowej jak również indywidualnych odbiorców czy majsterkowiczów.

Z wyposażonego w profesjonalne technologie zakładu produkcyjnego SECA
w Borohradku 517 24 Czechy specjalizującego się w produkcji wielkoseryjnej drewna profilowanego oraz z zakładu specjalizującego się w produkcji podłóg systemowych Seca Feel Wood w Austrii oferujemy najwyższej jakości produkty.

Wieloetapowa kontrola jakości każdego elementu potwierdzona certyfikatami, normami włącznie z zewnętrzną oraz wewnętrzną udokumentowaną kontrolą jakości na każdym etapie produkcyjnym przynosi wymierne efekty w postaci produktu o maksymalnej powtarzalności i trwałości w eksploatacji.

Szeroka oferta produktowa obejmująca kilkaset propozycji produktowych zapewnia szerokie możliwości dla naszych kontrahentów w tematyce zaspokojenia potrzeb każdego z nich.

Pełny serwis kompetentnej obsługi informacyjnej, logistycznej, produktowej jaki zapewniamy bez względu na ilości dostarczanych wyrobów.

Szybka reakcja na potrzeby, natychmiastowy kontakt, doradztwo, oraz bardzo szerokie możliwości produktowe dla wymagających klientów szczególnie oczekujących kompetencji to nasz cel.

Partnerstwo to podstawa. Szukasz solidnego partnera- spróbuj z nami !!!

Zapraszamy do współpracy
Centrum Drzewne

Napisz do Centrum Drzewne:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...