Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 6 czerwca 2020
Imieniny: Bogumiła, Norberta
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Biuro Podróży Odpoczne.pl YoYo sp. z o.o.

Adres:
ul. 3-go Maja 25, 43-300 Bielsko-Biała

Strona internetowa: www.odpoczne.pl
E-mail: info@odpoczne.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 0 801 789 789, 33 497 29 92
tel. kom.: --brak--
fax: 33 499 76 75

Branże w których działa firma: bilety-rezerwacja, sprzedaż biura podróży
Opis:

Każdy kontakt z klientem to dla nas prawdziwe wyzwanie. Zdajemy sobie bowiem doskonale sprawę, że wakacje to dla niego czas relaksu i beztroskiego wypoczynku. Musimy więc dokonać wszelkich starań, aby były one przygotowane na najwyższym możliwym poziomie.

Egipt, Turcja a może Dominikana? Z chęcią spełnimy wszystkie Twoje turystyczne marzenia. Pomożemy wybrać odpowiedni hotel oraz przygotować dokładnie sprofilowaną pod Twoje potrzeby ofertę.

Cenimy Twoją wygodę, dlatego bez problemu możesz zamówić wycieczkę online lub za pomocą naszego call center. Na stronie internetowej spokojnie przeglądniesz wszystkie oferty, zapoznasz się z topowymi propozycjami, a także przekonasz się, na jaki kierunek się zdecydować. Zawsze możesz też zadzwonić i porozmawiać z doświadczonymi konsultantami. Innymi słowy możesz zagwarantować sobie niezapomniane wakacje bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy Cię również do naszej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy 3 maja 25. Porozmawiasz tu z naszymi konsultantami i przekonasz się, jaki kierunek turystyczny jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Napisz do Biuro Podróży Odpoczne.pl YoYo sp. z o.o.:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...