Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Sobota, 6 czerwca 2020
Imieniny: Bogumiła, Norberta
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Arti-Bau Sp. z o.o.

Adres:
ul. Brzozowa 8, 55-040 Ślęza

Strona internetowa: artibaucde.pl/pl/
E-mail: cde@artibaucde.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 717822678
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: drukarnie
Opis:

Spółka Arti-Bau specjalizuje się w cyfrowym druku etykiet samoprzylepnych na rolce. To najnowocześniejsz tego rodzaju drukarnia na terenie Dolnego Śląska. Odbiorcami naszych etykiet są firmy z branż chemicznej, spożywczej, kosmetycznej i wielu innych. Stosowana przez nas cyfrowa technologia druku na wąskiej wstędze umożliwia realizację nawet najmniejszych zamówień, potrzebnych jedynia na bieżącą produkcję czy też okazjonalnych, używanych przy okazji akcji promocyjnych, przy testowaniu nowych opakowań itp.

Klient, korzystając z naszych usług, nie jest zmuszony do zamawiania dużych nakładów i tworzenia zapasów magazynowych etykiet, co daje wymierne oszczędności, gdyż nie zamraża na długi czas środków własnych. Oferujemy także druk etykiet spersonalizowanych i tzw. szlachetnych - matowych, złoconych na zimno, etykiet wielowarstwowe, etykiet z drukiem od strony kleju. Gdy zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie dodrukować dodatkowe informacje na istniejących już etykietach.

W pracy wykorzystujemy ultra nowoczesny sprzęt, maszyny Mark Andy Digital Series oraz Jetrion 4830UV, gwarantujące najwyższy stopień jakości, trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne drukowanych etykiet. Oczywiście gwarantujemy również pełną elastyczność w trakcie współpracy z klientem, krótki czas wykonywania zamówień oraz niewygórowane ceny.

Napisz do Arti-Bau Sp. z o.o.:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...