Wyszukaj:
Witaj, Gościu!
Piątek, 1 lipca 2022
Imieniny: Haliny, Mariana
4 °C Umiarkowanie

Baza firm i usług

Wyszukaj:

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Adres:
Kaskadowa 8, 71-784 Szczecin

Strona internetowa: anluks.pl
E-mail: kontakt@anluks.pl

Kontakt
telefoniczny:

tel.: 602760571
tel. kom.: --brak--
fax: --brak--

Branże w których działa firma: usługi publiczne, socjalne elektroinstalacje
Opis:

Potrzeby jest dobry fachowiec do zamontowania instalacji elektrycznych, alarmowych, odgromowych, monitoringowych, domofonowych czy pomoc w odległym kierowaniu urządzeniami domowymi? Doskonale trafiłeś! Anluks Elektroinstalatorstwo zagwarantuje fachową usługę przy okazałych cenach!. Zasłużona firma funkcjonuje na naszym krajowym rynku od niemalże 10 lat i cały czas się rozwija, zapewniając o jak najlepszą satysfakcje użytkownika usług.
Siedziba firmy założona przez Andrzeja Komorek mieści się w mieście Szczecin, świadcząc się także na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego.

Anluks Elektroinstalatorstwo — twórcza a przede wszystkim zawodowa firma, która posiada wykwalifikowany zespół pracowników, którzy się spełniają, wykonując swoją robotę. Przedsiębiorstwo te działa przy instalacjach elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych nie tylko w blokach, domach ale także obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej zapewniając o właściwość z zasadami prawnymi, jak i przede wszystkim bezpiecznego użytkowania. Co więcej firma Anluks Elektroinstalatorstwo dokonuje instalacji zabezpieczenia obiektu, odgromowo – przepięciowymi oraz sieciami do oddalonego otwierania drzwi (wideodomofon) czy pomocy przy zdalnym kierowaniu domowymi urządzeniami.

Napisz do Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek:


Właściciel serwisu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych
w bazie firm i usług, ogłoszeniach oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Proszę czekać...